Projekt originálního nárožního rodinného domu Pod Jarovem, 99 m2, Beroun - Beroun-Zavadilka, Ev.č.: 00170

Seznam nemovitostí

Popis

1.NP je multifunkční prostor o ploše 25,6 m2, využitelný jako provozovna, klientské centrum, obchod, dětská herna, tělocvična, samostatná bytová jednotka, garáž. V zadní části je pak technická místnost pro umístění ohřívače TUV a kotle na vytápění,
2.NP zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem a WC o podlahové ploše 21‚2 m2
3.NP zádveří, ložnice, koupelna, WC o podlahové ploše 27‚6 m2.

Jednotlivá podlaží jsou propojena schodištěm. Na rovné střeše bude pobytová terasa o výměře 15 m2 opatřená skleněným zábradlím a část střechy bude osázena zelení.
Jedná se o přístavbu k stávajícímu rodinnému domu, kterou vznikne objekt o celkové užitné výměře 99 m2. Objekt nabídne moderně řešené bydlení s nadstandartními prvky, např. velké otvíratelné prosklené plochy a tedy nadstandartní světelnost v interiéru a úchvatný výhled do okolní krajiny.
Vše koncipováno v kontrastu k původnímu objektu rodinného domu.

Stavba bude připojena na stávající síť elektřiny, kanalizace, vody a plynu, vytápěná vlastním plynovým kotlem. Na výstavbu jednotky je vydáno stavební povolení, dokončení stavby se předpokládá v druhé polovině roku 2023. Nemovitost lze použít jako zástavu k hypotéčnímu úvěru, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme.

Kateřina Minařík

Kontaktujte makléře

Kateřina Minařík

+420 773 647 476

[email protected]

info v RK
KategorieProjekt
LokalitaPod Jarovem 120, Beroun - Beroun-Zavadilka
OkresBeroun
Datum nastěhování31. prosinec 2023
ParkováníAno