Prodej rodinného domu 600 m², usedlosti vhodné k podnikání, pozemek 2 425 m², Ev.č.: 00251

Popis

Nabízíme Vám zemědělskou usedlosti stojící na návsi krásné romantické obce Vrbice, Hořovičky na Rakovnicku. Z návsi přístupný historický statek č.p. 1 tvoří příjemný uzavřený dvůr poskytující naprosté soukromí. V přední části dvora orientovaného do návsi stojí obytné stavení a hospodářská budova, na níž je zpracovaný projekt přestavby na moderní bydlení.

Hospodářské budovy po stranách dvora mají velký potenciál – od možnosti vybudovat jedinečné ateliéry a dílny pro sochaře, umělecké kováře či jiné kreativce, po podnikání v agroturistice. V rámci rekonstrukce lze v hospodářských stavebních vybudovat ubytování apartmánového typu, sál ke konání společenských akcí – jako jsou svatby, rodinné oslavy teambuilding apod. Stejně tak si lze v prostorách této jedinečné usedlosti představit výjimečný gastro, wellness a relax areál...

Zadní část dvora s malým rybníčkem a kouzelnou vrbou je jako stvořená pro odpočinek a relaxaci či k svatebnímu focení a oslavám pod širým nebem.

Cesta do centra Rakovníku trvá 20 minut. Za cca za 40 min. se z Vrbice dostanete do Prahy, nebo naopak do Karlových Varů. Po dobudování dálnice D6, spojující Prahu a Cheb, se tato cesta ještě o cca 15 min. zkrátí. Zámek Lány či CHKO Křivoklátsko jsou vzdáleny cca 30 minut vozem. Přímo obcí Vrbice prochází cyklotrasa 8617 napojená na několik dalších tras v okolí.

Zajímavost na závěr – na tomto výjimečném místě s jedinečnou atmosférou se natáčel úspěšný seriál „Pustina“.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

9 900 000 Kč
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaVrbice č.ev. 1, Hořovičky
OkresRakovník
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná600 m²
Plocha podlahová600 m²
Plocha pozemku2.425 m²
Plocha zastavěná500 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahne
Počet bytů1
Počet volných bytů1
Počet domů2
Počet objektů6
Sklepano
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva