Prodej novostavby rodinného domu 135 m2 na pozemku 535 m2 v Heřmanově Huti Vlkýši, Ev.č.: 00202

Popis

Nabízím na prodej přízemní rodinný dům s dispozicí 4 + 1 v Heřmanově Huti Vlkýši. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu a optický internet.
Díky použitým materiálům je tepelná ztráta budovy do 5 kW. Vytápění je kombinací tepelného čerpadla/elektrokotle nebo elektrického podlahového topení a krbu. Za příplatek je možné vytápění pomocí FVE. Fasáda je odvětrávaná a zateplená minerální vatou. Je možné zvolit variantu s dřevěným obložením.
Interiér má díky betonovým leštěným podlahám, stěnám z betonových bloků a přiznaným stropním trámům industriální vzhled. Okna z trojskla a dveře jsou oboustranně v antracitové barvě.
Dům bude předán včetně koupelny, WC, krbové vložky a kuchyně s možností klientských úprav. Součástí předání bude navíc upravená zahrada s oplocením, vjezdovou bránou (ze spodní strany ulice K Samotě) a brankou (v ulici V Polích). Oplocení bude kombinací betonové podezdívky/podhrabové desky s betonovými/ocelovými sloupky a výplní ze dřeva nebo tahokovu.
Pozemek má ideální velikost 535 m2. a je na něm umístěna retenční nádoba na dešťovou vodu o velikosti 10 m3. V případě zájmu je možnost dokoupení sousedního pozemku stejné velikosti za výhodnou cenu.
V obci je základní občanská vybavenost. Nachází se zde škola, školka a obchod s potravinami. V plánu je výstavba zdravotního střediska. V dojezdové vzdálenosti 5 minut najdete kompletní občanskou vybavenost v Nýřanech.
Dostupnost autem na okraj Plzně je pouhých 10 minut. Přímo z Vlkýše je Plzeň dostupná i autobusem. Vlakem se do Plzně dopravíte z Heřmanovy Huti. Dojezdová vzdálenost autem do Německa je pouhých 30 minut.
K domu vedou již hotové příjezdové osvětlené a udržované komunikace.

Ing. Veronika Urbanová

Kontaktujte makléře

Ing. Veronika Urbanová

+420 739 592 154

[email protected]

7 592 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaK Samotě, Heřmanova Huť - Vlkýš
OkresPlzeň-sever
Velikost4 pokoje
Plocha užitná101 m²
Plocha pozemku535 m²
Plocha zastavěná135 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné