Prodej prvorepublikové vily v Černošicích, k rekonstrukci se studií přístavby, Ev.č.: 00223

Popis

Nabízíme k prodeji rodinnou vilu v klidné ulici, uprostřed velké zahrady. Pár kroků do přírody a zároveň v dosahu občanské vybavenosti. Právě toto jsou důvodu, proč jsou Černošice oblíbenou rezidenční lokalitou a přesně to Vám nabízí i Tyršova 934.

Prostorný, dobře orientovaný pozemek se nachází ve staré zástavbě Černošic – Vráže. Prvorepubliková vila stojící na pozemku je ve stavu ke kompletní renovaci a bude záležet jen na Vás, zda zvolíte cestu rekonstrukce, přístavby či demolice a výstavby zcela nového rodinného sídla.

Stávající rodinný dům lze zajímavě rozšířit přístavbou, studii k ní navrhl architektonický ateliér A32 pod taktovkou Arch. Ing. Koláře, který alternativně vypracoval projekt výstavby nové moderní vily k němuž je i vydáno stavební povolení.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv z možností, vždy budete moci ocenit klidné místo s velkou zahradou, krásnými výhledy a dobrým dopravním napojením.

Černošice umožňují klidné bydlení s rychlou a snadnou dostupností do Prahy (18 km do centra Prahy). Do 3 min. od domu se dostanete do k Centru Vráž kde naleznete širokou občanskou vybavenost. V Černošicích jsou pak dále k dispozici Tesco, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, cukrárna, sportovní hala... Škola a školka se nachází cca 1 km od domu.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

info v RKvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaTyršova 934, Černošice
OkresPraha-západ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná325 m²
Plocha pozemku1.089 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby1931
ZařízenýNe
GarážAno
Počet garáží2
Výtahne
Počet bytů1
Počet volných bytů1
Počet domů1
Počet objektů1
Balkónano (6 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace