Prodej stavebního pozemku 15 min od Prahy, 2 113 m² - Unhošť, Ev.č.: 00205

Popis

Krásný rovinatý pozemek pouhých 15 minut od Prahy.

Stavební pozemek v nově vznikající rezidenční čtvrti obce Unhošť. Pozemek, který se nachází na úpatí Křivoklátské vrchoviny nabízí vlastní bydlení s velkorysou zahradou. Možnost výstavby samostatného rodinného domu o max. 2 nadzemních podlažích s využitelným podkrovím. U novostaveb v obci je podmínka garáž v objektu či na pozemku. Zastavitelnost pozemku je s koeficentem 0,20. Tedy až 463m2.

Tento pozemek nabízíme k prodeji s architektonickou studií a celou projektovou dokumentací na realizaci rodinného domu Rezidence o dispozici 7+1 od společnosti CANABA, která Vám garantuje realizaci výstavby do 6 měsíců s pevnou cenou (platí pouze do 2Q/2023).

Potřebné inženýrské sítě jsou přivedeny na hranici pozemku (voda, plyn, el.). Výhodou je vrtaná studna přímo na pozemku. Obecní cesty jsou vedeny ze severní a jižní strany kde společně vytvářejí hranici pozemku. Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Pozemek se nachází v krásné přírodě v části obce, kde vzniká zcela nová rodinná zástavba na hranici CHKO Křivoklátska a Černého potoka. Autem se po dálnici, na kterou se dostanete za 7min na metro (B) dojedete v celkovém čase za 20min. Autobusová PID umožňuje dostupnost do Prahy, Kladna i Berouna v pravidelných intervalech.

Milujete přírodu, chcete soukromí a zároveň chcete dostupnost do Prahy? Tento pozemek je to pravé.

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

Kateřina Minařík

Kontaktujte makléře

Kateřina Minařík

+420 773 647 476

[email protected]

12 050 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaK Údolí, Unhošť
OkresKladno
Plocha pozemku2.113 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Soubory ke stažení