Stavební pozemek 961 m2 pro vilu či viladům na Praze 8 - Troja, lokalita Jabloňka + projekt se SP, Ev.č.: 00246

Popis

Výjimečný pozemek s projektem nadstandardního viladomu a vydaným stavební povolením.

Pokud hledáte bydlení ve vilové čtvrti, obklopené zelení a všudypřítomným soukromím, je bydlení v lokalitě Jabloňka přesně pro vás. Dnes je toto klidné zákoutí možné nazvat tajným tipem pro klidné a zároveň luxusní bydlení s historií.

Nabízíme Vám prostorný pozemek v této výjimečné lokalitě, dobře orientovaný, v klidné ulici zástavby rodinných vil. Na stávající budovu byl vydán souhlas s jejím odstraněním a vydáno stavební povolení na výstavbu výjimečného viladomu se 3 NP, kde na každém podlaží vznikne 180m2 byt s variabilní dispozicí. Celkem tedy 540m2 obytné plochy bez výměry spodní stavby - garáží pro 6 vozů. Spolu s pozemkem nabízíme možnost projekt převzít. Případně arch. ateliér A32, autor projektu, nabízí úpravu projektu na míru a to i pro velkorysé individuální bydlení.

Troja nabízí svým obyvatelům soukromí, výbornou polohu, rychlou dostupnost centra Prahy a možnost procházek do volné přírody jen pár minut od domova. Bydlení na Jabloňce znamená komfortní život v centru Prahy a blízkosti atraktivních volnočasových míst – v dosahu několika minut naleznete botanickou či zoologickou zahradu nebo Aquacentrum Šutka, Královskou oboru – Stromovka, tenisové kurty při ul. Povltavské, Slalomový kanál Troja, Tenis & Padel klub Písečná, Salesiánské divadlo…
V dosahu jsou rovněž školy a občanská vybavenost, zejména v okolí stanice metra Kobylisy či nádraží Holešovice.

Prodej probíhá formou nabídkového řízení.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

info v RKcena k jednání
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNad Popelářkou 176/6, Praha - Troja
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha pozemku960 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
Počet objektů1
KomunikaceDlážděná, Asfaltová, Zpevněná
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
TopeníLokální plynové

Soubory ke stažení