Stavební a investiční pozemek 5 954 m2, Oldřichov v Hájích u Liberce, Ev.č.: 00154-1

Popis

V zastoupení majitele nabízím na prodej pozemek v Oldřichově v Hájích. Jedná se o poslední pozemek u lesa s výhledy do údolí a na Ještěd. Celková výměra pozemku je 5 954 m2.

Stavební část pozemku má výměru 1 362 m2 (na obrázku Z76). Na pozemku lze vystavět přízemní rodinný dům s obytným podkrovím a maximální výškovou hladinou 9 m. Koeficient zastavitelnosti je 20% a koeficient zeleně je 60%. Nedaleko pozemku je přípojka na elektřinu. Zbývající část pozemku tvoří zemědělský půdní fond s obrovským investičním potenciálem budoucí zastavitelnosti.

Pozemek se nachází na slunném jižním úpatí Březového vrchu, a proto jsou zde ideální podmínky pro využití solárních panelů. Liberec je vzdálený 12 km a cesta vlakem do jeho centra trvá pouhých 15 minut z vlakové zastávky v obci. Liberec je z obce dostupný i autobusem. Za zmínku stojí 15 km vzdálené Jizerskohorské bučiny, první česká přírodní památka UNESCO.
V blízkém okolí je možnost běžeckého i sjezdového lyžování, turistiky, cykloturistiky a koupání. Přímo v obci najdete prodejny potravin a pekárnu. Velmi dobrou občanskou vybavenost najdete ve 3 km vzdáleném Mníšku u Liberce.

Ing. Veronika Urbanová

Kontaktujte makléře

Ing. Veronika Urbanová

+420 739 592 154

[email protected]

info v RKvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOldřichov v Hájích
OkresLiberec
Plocha pozemku5.954 m²
ZástavbaVenkovská

Soubory ke stažení