Prodej pozemku v Černošicích, s projektem výstavby vily a stavebním povolením, Ev.č.: 00184

Popis

Nabízíme k prodeji velkorysý pozemek o 1089 m2 pro výstavbu vily. Stavební pozemek je dobře orientovaný, situovaný v klidné ulici staré zástavby Černošic – Vráže.

Černošice umožňují klidné bydlení s rychlou a snadnou dostupností do Prahy (18 km do centra Prahy). Do 3 min. od domu se dostanete do k Centru Vráž kde naleznete širokou občanskou vybavenost. V Černošicích jsou pak dále k dispozici Tesco, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, cukrárna, sportovní hala... Škola a školka se nachází cca 1 km od domu.

V ceně pozemku je platné stavební povolení na výstavbu moderní rodinné vily, kterou navrhl architektonický ateliér A32 pod taktovkou Arch. Ing. Koláře. Tato unikátní stavba je navržena jako dvoupodlažní se čtyřmi terasami, z nichž jedna je umístěna na střeše budovy a chráněna decentním skleněným zábradlím. Svým majitelům poskytne krásný výhled do okolí. Vila obklopená zelení navozuje pocit uvolnění a relaxace. Samozřejmou součástí je garáž pro dva vozy a dostatečné úložné prostory pro sportovní

Moderní vila s projektem či jako stavba na klíč:
❁ Chcete být tvůrcem vlastního projektu a podílet se na jeho realizaci – je zde pro Vás nabídka prodeje pozemku s hotovým projektem moderní rodinné vily a veškerou stavební dokumentací včetně povolení k odstranění stávající stavby a stavebního povolení.
❁ Máte raději plný komfort a vaší jedinou starostí je začít novou etapu života v novém domově – zajistíme Vám výstavbu na klíč.

Prvorepubliková vila stojící na pozemku je ve stavu k rekonstrukci, s povolením k odstranění stavby. Bude záležet jen na Vás, zda zvolíte cestu rekonstrukce, přístavby či výstavby zcela nového rodinného sídla.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

volejte makléřiInfo o ceně u RK, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČernošice
OkresPraha-západ
Plocha pozemku1.089 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Zahájení prodeje24. červen 2022
Počet objektů1
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Studna
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace