Prodej rodinného domu s obchodem s možností rozšíření, pozemek 433 m² , dům 147 m², Severní I 1467/41, Praha 4 - Záběhlice, Ev.č.: 00243

Popis

Hledáte dům v Praze, kde spojíte bydlením se svým podnikáním? Pak právě pro Vás máme nabídku na Praze 4 - Záběhlicích, v oblíbené lokalitě starého Spořilova. Jedná se o rodinný dům s obchodem, samostatnou garáží, vlastní zahradou se zahradním domkem, ale především s potenciálem rozšířit jak obytné, tak komerční prostory. Vhodné například pro obchod, kavárnu, služby, vzorkovnu apod.

Nemovitost se nachází v na konci řadové zástavby na hranici Spořilova, této vyhledávané rezidenční městské čtvrti. Na Roztylské náměstí, tvořící srdce lokality, je to pouhých 360 metrů. Vzhledem k tomu že se jedná o koncový dům řadové výstavby, disponuje v místě nadstandardní zahradou se vzrostlými ovocnými stromy.

Námi nabízený rodinný dům s obchodem se nachází ve velmi strategické poloze, v blízkosti dvou autobusových zastávek Spořilov u průchodu k tramvajové zastávce na sídlišti Spořilov, tedy na ideálním místě pro zviditelnění Vašeho podnikání.

V přízemí domu se nachází z ulice přístupný samostatný obchod. Do bytu se vstupuje ze zahrady po projití oplocenou předzahrádkou, případně garáží. V přízemí domu k bytu náleží kuchyně se spíží, koupelna, toaleta a schodiště do sklepa a do patra. V patře domu se nachází dva prostorné pokoj a vstup na půdu s možností rozšířit obytný prostor.

Dům byl vystavěn přibližně v roce 1927, během užívání prošel dílčími úpravami, ale zachovává si dobovou atmosféru. Je plně funkční a obyvatelný, avšak vzhledem k potenciálu místa doporučujeme rekonstrukci v rámci níž by došlo k rozšíření domu dostavbou. Ochotně diskutuji detailněji v rámci prohlídky domu.

Parkování v této lokalitě není zpoplatněno (bez parkovacích zón), v blízko domu se nachází parkoviště.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

cena k jednánívčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieObchodní prostory
LokalitaSeverní I 1467/41, Praha - Záběhlice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná147 m²
Plocha pozemku433 m²
Plocha zastavěná89 m²
Užitná plocha přízemí89 m²
Plocha nebytových prostor24 m²
Plocha dílen15 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1928
Rok výstavby1927
ZařízenýNe
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Počet domů1
Počet objektů3
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
TelekomunikaceTelefon
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Soubory ke stažení