Prodej, Kanceláře, 159m² - Praha - Smíchov, Ev.č.: 27052020

Popis

Nabízíme k prodeji kancelář s industriálními rysy o výměře 157m2, jedná se o dvoupodlažní prostor na Praha 5-Smíchov. Kancelář se nachází v bytovém domě na pražských Malvazinkách.
V přízemí je recepce a místnost s možným užitím skladu, či parkovacího stání. O podlaží níže, které je přízemím do tichého vnitrobloku je openspace ve tvaru podkovy a dvě samostatné kancelářské místnosti oddělené od openspace prosklenými příčkami. Na středu tohoto podlaží je koupelna, kuchyně a skladový prostor. Openspace je možné rozčlenit na více kancelářských prostorných místností, v současné době má otevřenou dispozici a přístup na prostornou terasu ve vnitrobloku.
Prostor vznikl v roce 2015-2017 rozsáhlou rekonstrukcí ateliéru/dílny a jejím propojením s prostory garáže a bytu v přízemí domu. Poslední 3 roky byl prostor užíván jako kancelářský prostor.

Z ulice Na Václavce, kde se prostor nachází, jako strategického bodu, je skvělá dopravní dostupnost – dva na sebe navazující tunely Městského okruhu (Strahovský tunel a Mrázovka) Pěší dostupnost na metro B - Anděl, cca 800m.
Na vyžádání je možné poskytnout doplňující informace a zajistit prohlídku. Pro více informací kontaktujte příslušného makléře.


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Marie Hrušková

Kontaktujte makléře

Mgr. Marie Hrušková

+420 724 111 177

[email protected]

15 700 000 Kč
KategorieKanceláře
LokalitaNa Václavce 1789/22, Praha - Smíchov
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná159 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
Bezbariérovýne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus