Chatka na jižním svahu v Kralupech na Vltavou, Ev.č.: 00151

Popis

Nabízíme k prodeji chatku na vlastním pozemku, vhodnou k rekreaci a zahrádkaření.
Chatka se nachází ve velmi dobře fungující kolonii Zahrádkářského svazu Skalka A, Kralupy nad Vltavou, na mírně svažitém, jižně orientovaném pozemku, s výhledem na horizont města a údolí. Pozemek se nachází na klidném místě kolonie.

Na pozemku o výměře 457 m2 se nachází několik starších ovocných stromů doplněných nově vysazenými. Zahrada je nyní využívána především k rekreaci. Pro potěšení ze zahradničení lze obnovit nyní nevyužívané záhony ve spodní části pozemku.

Chatka je původní dřevostavba stáří 40-50 let o zastavěné ploše 18,5 m2, vystavěná na betonovém základu, částečně podsklepená, se skládkem a chemickou toaletou. Chatku lze rozšířit či vystavět novou o zastavěné ploše až 30 m2.

Objekt není napojen na vodovod (v kolonií není dostupný) ani k elektrické přípojce. Jižní orientace pozemku je však velmi vhodná pro umístění fotovoltaického panelu. K chatce je vyveden sezónní zdroj užitkové vody z vlastního vrtu v majetku svazu.

U příjezdu ke kolonii od ulice Ke Studánce je možností parkování, lze však zajet až k vlastnímu pozemku, dobře přístupnému dvěma příjezdy.

Lokalita kolonie je velmi dobře dostupná, pěší stezkou lze na nádraží Kralupy nad Vltavou dojít do 10 minut. Cesta do Prahy zabere vozem 20-30 minut.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

info v RKvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaKralupy nad Vltavou
OkresMělník
Velikost1 pokoj
Plocha užitná18 m²
Plocha pozemku457 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
StavbaRekreační chata
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
ZařízenýČástečně
Výtahne
Počet objektů1
Terasaano (4 m²)
Sklepano (2 m²)
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
TopeníLokální tuhá paliva