Vyhledáváme pro naše klienty

VYHLEDÁVÁME v lednu/únoru 2023

Nemovitosti, na které máme poptávky

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE + BYTY

PRODEJ - Vyhledáváme 2 až 3 ordinace. Každá minimálně 15m2 + je potřeba čekárna + vstupy zvlášť do každé místnosti. Optimálně přízemí, nebo zvýšené přízemí v cihlové zástavbě. Ale může být i vila, kde v přízemí by tento záměr byl realizovatelný. Hledá se velmi světlý prostor pro stomatologii (ne suterén). Optimálně v nemovitosti by měl být ještě byt minimálně o 80m2 pro soukromé účely paní doktorky a 2 byty dispozicí 2kk na investici (mohou být obsazeny nájemníkem).

Preferované lokality jsou například Stromovka, Letná, Hradčanská, okolí Senovážného náměstí, okolí ulice Maiselova. V pořádku je celá Praha 1 a 7.

 

FYZIOTERAPIE

PRONÁJEM - Vyhledáváme prostory pro fyzioterapii. Optimálně Praha 4 – oblast Modřany. Velikost 2 x 30m2 a čekárna 8m2. Světlý a vzdušný prostor (ne suterén). Možné stavební úpravy pro nájemce. Nájem od 04/2023.

 

POHODLNÉ BYDLENÍ PRO SENIORY

PRODEJ – Vyhledáváme pro manželský pár krásný byt 3kk, či 3+1 o velikosti 70-90m2 + balkon/terasa. Preferuje se vyšší podlaží, avšak pouze s výtahem. Výhled do zeleně a nebo krásné architektury. Poptáváme lokalitu pouze Praha 6 a Praha 7 – byt v blízkosti parku je výhodou. Manželský pár jsou umělci a chtějí se nastěhovat do bytu, který je připraven k bydlení. Tedy nevyhledáváme byt v dobrém, ale ve výborném stavu.

 

NOVÉ ZAČÁTKY PRO MLADOU RODINU

Hledáme rodinný dům před dokončením, či hrubou stavbu. Min. však 4+1, zahrada 400m2. Samostatný dům, připojen na kanalizaci, elektřinu a vodu. V obci by se měla nacházet doprava do Prahy-Stodůlky. Oblast Praha-Západ (až k Vráži u Berouna). Připravená platba v hotovosti do 10.400.000,-Kč

 

SKLADY PRO neziskovku DOBRODĚJNA

Hledáme skladovací prostory s přístupem i pro vůz z ulice pro nakládku/vykládku zboží.

Lokalita: Praha u MHD + přístup z ulice pro náklad zboží

Zahájení pronájmu: 1.3.2023

Velikost: 150-200m2

 

Víte o nemovitosti, která odpovídá parametrům? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme na tel. 724 111 177, či na emailu [email protected] / [email protected]