Prodej rodinné domu, Zákolany - Trněný Újezd, Ev.č.: 00171

Popis

Nabízíme k prodeji udržovanou venkovskou usedlost s velkou krásnou zahradou.
Dům si ponechává dobovou atmosféru. Údržba a úpravy probíhaly s citem a ctili ducha místa. Obestavěný prostor je 97 m2 (15,4 m x 6,3 m), užitný prostor: 194 m2

Jedná se o jedinečnou nemovitost na hranici Prahy a zároveň v klidu venkova. Okolí je oblíbenou cyklistickou lokalitou – přírodní park Okoře a Budče. Nedaleko se nachází zámek Koleč, městečko Buštěhrad, hradiště Minice.

Obytný patrový dům je tvořen přízemím, kde se nachází hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem, jídelním stolem a sedacím koutem. Dále se v přízemí nachází rozhlehlá koupelna s oddělenou prádelnou, WC, spíž a komora. Patro domu tvoří dvě velmi prostorné ložnice a chodba s přístupem na balkon a půdu.

Dům je užíván k trvalému bydlení, je napojen na vodovodní řad, ale disponuje i vlastní studnou (napojena na rozvod). Topný okruh je napojen jak na plynový kotel, tak na kotel na pevná paliva (dřevo). Okna jsou zachována špaletová, vyměněná obvodová okna jsou dřevěná s dvojskly. Nová brána je také dřevěná.

K domu náleží hospodářské stavení a zachovalá stodola s velkým potenciálem pro rozšíření obytných prostor. V další hospodářské budově se nachází dílna, sklad a úžasný klenutý sklep (lze využít jako vinný sklípek).
Udržovaná zahrada má jak okrasnou, tak užitnou část se záhony a ovocnými keři a staršími plodícími stromy – bluma, švestka, letní jabloň, třešeň, dvě hrušně, deset jabloní. Velký pozemek by bylo možné rozdělit a vyčlenit další, samostatnou stavební parcelu.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

prodánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaTrněný Újezd 6, Zákolany
OkresKladno
Velikost3 pokoje
Plocha užitná194 m²
Plocha pozemku2.402 m²
Plocha zahrady1.693 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahne
Počet bytů1
Počet domů1
Počet objektů3
Balkónano (3 m²)
Sklepano (4 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení