Prodej zemědělské usedlosti s pozemkem 2464 m2, Skrýšov, okres Tábor, Ev.č.: 00097

Popis

Exkluzivně nabízím na prodej zemědělskou usedlost z roku 1864 po rekonstrukci podle původních plánů. V letech 2019–2020 byla dokončena rekonstrukce střechy, oken a dveří, oprava fasády a proběhla výmalba všech obytných místností.
Vnitřní nádvoří je využíváno jako okrasná a užitková zahrada. Další rozhlehlá zahrada se nachází vpravo od domu.
Dispozičně je obytná část tvořena obývacím pokojem spojeným s kuchyní a jídelnou. Na tyto místnosti navazuje chodba s koupelnou a saunou. Nad chodbou je půda, kde lze zrealizovat vestavbu dalších místností (plány jsou k dispozici). Chodba je ukončena ložnicí, která je přestavitelná na dva pokoje. Další místností je pokoj pro hosty se samostatným vstupem z vnitřního nádvoří. Vedle něj je umístěna zastřešená letní kuchyně a prostory s krovy aktuálně využívané jako zahradní sklad a stáj pro ovce. U těchto prostor lze přistavět ještě další patro. Navazuje terasa s relaxační zónou a okrasnou zahradou. Na protější straně nádvoří je špýcharový dům a dřevník.
Etážové topení je kombinací elektrického vytápění a krbových kamen. V ložnici a koupelně je navíc i podlahové vytápění. Objekt má vlastní čističku odpadních vod.
V létě je zde kromě cyklistiky a turistiky možnost koupání v několika rybnících, houbaření nebo rybaření. V zimě jsou v okolí výborné podmínky pro běžecké lyžování a v Radvanově, kam dojedete za pouhých 12 minut, je sjezdovka. Za kulturou můžete vyrazit do Tábora a občanskou vybavenost najdete v 6 km vzdálené Mladé Vožici.
Nemovitost je ve výborném stavu k okamžitému nastěhování. Lze ji využívat jako rekreační i k trvalému bydlení, které lze spojit s podnikáním (ubytovací služby, menší farma).

Pro více informací mě kontaktujte.

prodánoNa dotaz u realitního makléře, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaŠebířov - Skrýšov
OkresTábor
Velikost4 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku2.464 m²
Plocha zastavěná259 m²
Plocha nebytových prostor120 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
C (87,7 kWh/m2 za rok)
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Terasaano (5 m²)
Sklepano (5 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníJiné

Soubory ke stažení