Mgr.Bc. Marie Hrušková, MRE

ředitelka kanceláře

Mgr. Bc. Marie Hrušková
Marie při studiu lékařské fakulty pracovala v projekční kanceláři a našla zalíbení v nemovitostech a příbězích/osudech, které je provází. S Petrem Vomastkem zaběhla realitní kancelář Vomastek Real Estate, kde nadále vede jak svůj makléřský tým a vylepšuje služby kanceláře, stejně tak i Marie pokračuje v rozvoji a neustále něco studuje. Jak sama s oblibou tvrdí: "Realitní trh je tak živý organismus, že stále je co se učit, i informace stará 24h může být doslova prehistorická v kontextu zejména aktuálního dění, kdy inflace dosahuje naprosto šílených výšin, úrokové sazby v tomto směru na tom nejsou jinak a kdo ví, jak se bude vyvíjet Rusko-Ukrajinský konflikt".

Posouvá se v komunikaci, leadrování a zároveň tak zůstává u nemovitostí s charakterem, které ji baví neméně stejně, jako charakter lidský. 

V lednu 2023 dokončila na VSFS program Master of Real Estate, tak aby její znalosti realitního trhu byla obohacena nejen realitní praxí samotnou, ale aby získala přesah znalostí, dovedností, které svým klientům může v praxi nabídnout. Dále je v posledním ročníku Pedagogické fakulty UK v Praze a je frenventantkou psychoterapeutického výcviku. Marie porozumí nejen Vaší nemovitosti a trhu, ale i Vám a Vašim osobním, lidským potřebám. 

Jejím cílem v realitní praxi je odvádět TOP práci, která obohatí život klientů a kolegů. Marie si zakládá na spolehlivosti, inteligenci a preciznosti. 

PS: je tak trochu workoholičkou, má perfektní time management a práce s lidmi ji neskutečně baví

PSS: Marie miluje Prahu 1, její historii, krásno, dost možná ji v podvečerních hodinách potkáte, jak obdivuje ulice Starého Města. A nebo s ní v této lokalitě budete realizovat prodej Vaší nemovitosti.

Chcete prodat nemovitost na Praze 1? Chcete ji prodat s makléřem, který zná perfektně lokalitu a na Starém Městě žije? Pak Marii neváhejte kontaktovat.MRE Marie Hrušková
Marie Hruskova Realitni Zprostredkovatel
Pojisteni Marie Hruskova
Mgr.Bc. Marie Hrušková, MRE