Investice do zahraničních nemovitostí se vyplatí.

Exteriér 5

Můžete si pořídit např. vilu v lokalitě Pinares de San Antón ve španělském městě Málaga

I když tomu počasí zatím příliš nenasvědčuje, máme jaro a doba dovolených se blíží. Zatímco před pandemií Covid – 19 už většina z nás měla naprosto jasno v tom, kde a jakým způsobem stráví dovolenou, letos, stejně jako v minulém roce narážíme na celou řadu omezení. Nemůžeme dovolenou plánovat, protože se pandemická situace a s ní spojená opatření neustále mění. Nutnost mít nasazený respirátor po celou dobu letu hodně lidí odrazuje od cestování do vzdálenějších destinací. Stále oblíbenější se stává individuální tuzemská dovolená. Hodně Čechů strávilo loňské léto v penzionech nebo pronajatých chatách a chalupách, o které výrazně vzrostl zájem a tento trend stále pokračuje.

U zahraničních cest vzrostla obliba evropských destinací, zejména Středomoří. Možná právě Vás při takovém pobytu napadlo, kolik by stálo pořízení domu na pláži a zda se to vyplatí. Investice do apartmánu nebo domu u moře umožňuje kombinaci vlastního využití a pronájmu, díky kterému získáte jistotu návratnosti finančních prostředků.

Pro podnikatele nebo zaměstnance pracující z domova jsou zahraniční nemovitosti vhodné i pro trvalé bydlení. Pokud se pro tento typ investice rozhodnete, doporučujeme Vám obrátit se na odborníky, např. realitní kanceláře, které tuto službu nabízejí. Poskytnou Vám informace o veškerých nákladech spojených s nákupem, údržbou a správou nemovitosti.

Naše realitní kancelář aktuálně nabízí ke koupi 7 luxusních vil Villas Pinares de San Antón, které se nacházejí v nejexkluzivnější oblasti Málaga Este. Vily jsou umístěny v borovém háji s nádherným výhledem na město Málaga, Středozemní moře a hory. Více informací o projektu najdete zde: www.vilamalaga.cz