Reference

Rodinný dům v Dolních Jirčanech

Rodinný dům v Dolních Jirčanech

We were so pleased with our experience with vomastek real estate when buying our property. This was our second time so we had other respective agents to compare the experience against. They were so much more personal and pretty much always got back to us within the day when we were enquiring about any issues, even giving us helpful advise regarding recommended solicitors.
Vomastek may be a smaller agency however don't let this put you off. They are quality rather then quantity. We've been so impressed with our experience we'd be happy to recommend them
to any one.

Milad Ahari

Pronájem, Obchodní prostory, 156m² - Praha - Staré Město

Valentinská 9

Spolupráce s realitní kanceláří Vomastek Real Estate a Raiffeisenbank a.s. proběhla v roce 2020. Byla v oblasti vyvázání z nájemní smlouvy zajištěním následného nájemce. Do dvou měsíců od podpisu smlouvy jste našli zástupného nájemce pro komerční prostory ve Valentinské ulici (Praha 1). Bylo to pro nás překvapivě rychlé. O to příjemnější. Oceňuji profesionální přístup vaší kanceláře, dodržení termínů. Za nás máte jedničku!
Raiffeisen bank, a.s.

Prodej rodinného domu v Dolních Jirčanech

Prodej rodinného domu v Dolních Jirčanech

Po letech bydlení v rodinném domě jsme se na jaře r. 2020 rozhodli pro prodej. Vše, co se týká s prodeje jsme chtěli mít zajištěno profesionální agenturou. Na doporučení známého jsme se obrátili na realitní kancelář pana Vomastka.
Pan Vomastek se zúčastnil první návštěvy, kde byly dohodnuty podmínky a cena prodeje a byly nám představeny osoby, které se prodejem našeho domu budou zabývat. Po celou dobu prodeje jsme se setkávali s vstřícným jednáním zástupců agentury sl. Hruškovou a p. Ledrhausem. Prohlídky domu nám byly vždy včas nahlášeny a veškeré dotazy podrobně vysvětleny.
Dům byl po necelých třech měsících prodán včetně přepsání všech energií i zapsání do katastru nemovitosti. Cena za dům byla díky agentuře prodána za vyšší cenu, než bylo původně plánováno.
Ochota, vstřícné jednání a seriózní sestavení smlouvy nás mile překvapilo a rádi všem tuto agenturu doporučíme.

Jan a Jana Chlupatý

Prodej bytu 4kk - Praha 8

Prodej bytu 4kk - Praha 8

S realitní kanceláří Vomastek jsem spolupracovala v roce 2019. Pomáhali mi s prodejem mého bytu 4 plus kk v Praze 8. Celá spolupráce byla velmi příjemná, profesionální a podařilo se prodat nemovitost v překvapivě krátké době za předem dohodnutou cenu. RK nafotila můj byt a vyrobila video na vysoké úrovni, makléřka paní Mikulicová byla vstřícná, kompetentně informovala zájemce, efektivně organizovala prohlídky v souladu s mými časovými možnostmi a obě strany hladce provedla celým administrativním procesem včetně výborného právního servisu. RK doporučuji pro její vysokou profesionalitu, spolehlivost, kompetentní a vstřícné jednání.

pí. Dana Šomvárska