Prodej, Rodinné domy, Ev.č.: 00082

Popis

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům. Jedná se o statek z roku 1864 po rekonstrukci podle původních plánů. V letech 2019–2020 proběhla rekonstrukce střechy, oken a dveří, oprava fasády a výmalba všech obytných místností.
Uvnitř zastavěného prostoru se nachází nádvoří, které skýtá naprosté soukromí. Zastavěná plocha a nádvoří mají rozlohu 1 081 m². Část nádvoří je využívána jako užitková zahrada. Protější část byla přestavěna na relaxační zónu s okrasným záhonem. Předzahrádka a zahrada mají rozlohu 1 383 m². Dispozičně je obytná část tvořena rozlehlým obývacím pokojem spojeným s kuchyní. Na tyto místnosti navazuje chodba, na jejíž pravé straně se nachází koupelna a toaleta a na protilehlé straně sauna. Nad chodbou je půda, kde lze zrealizovat vestavbu dalších dvou místností včetně sociálního zařízení. Chodba vede do prostorné ložnice. Na ložnici navazuje pokoj pro hosty, který má z nádvoří samostatný vchod.
Vedle něj je umístěna zastřešená letní kuchyně a prostory s krovy aktuálně využívané jako zahradní sklad a stáj pro ovce. U těchto prostor lze přistavět ještě další patro. Navazuje terasa s relaxační zónou a okrasnou zahradou. Zbývající část nádvoří je zatravněna a je zde umístěn dřevěný ochlazovací sud. Na protější straně nádvoří je špýcharový dům, který je možno zrekonstruovat na několik dalších obytných místností. Za ním je dřevník.
Etážové topení je kombinací elektrického vytápění a krbových kamen. V ložnici a koupelně je podlahové vytápění. Objekt má vlastní čističku odpadních vod. Nemovitost je vhodná pro trvalé bydlení, podnikání (např. menší ubytovací zařízení, svatby, ekofarma) i jako luxusní chalupa.
Nachází se v nádherné přírodě turisticky vyhlášené oblasti Toulava. Přímo vesnicí protéká říčka Blanice. Veškerou občanskou vybavenost najdete v 6 km vzdálené Mladé Vožici. Tábor je vzdálený 20 km. Podobná je vzdálenosti do Vlašimi. Milovníci přírody ocení nádherné lesy, které se nacházejí jen pár set metrů od domu, stejně jako několik rybníků, kde je v létě možnost koupání. Kamberský rybník je využíván též na rybolov (chyť a pusť). K dalším turistickým zajímavostem v okolí patří hrad Šelmberk nebo hora Blaník. Oblast je ideální nejen na pěší turistiku, ale i na cyklistiku a v zimě na běžky. Možnost sjezdového lyžování je v Radvanově u Mladé Vožice a cesta trvá pouze 12 minut. Lokalita je jedinečnou kombinací života v přírodě a výhod nedalekých měst.

Ing. Veronika Urbanová

Kontaktujte makléře

Ing. Veronika Urbanová

+420 739 592 154

[email protected]

rezervovánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaŠebířov - Skrýšov
OkresTábor
Velikost4 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha podlahová138 m²
Plocha pozemku2.464 m²
Plocha zastavěná259 m²
Plocha nebytových prostor120 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
C (87,7 kWh/m2 za rok)
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Míst k parkování4
ParkováníAno
Výtahne
Terasaano (5 m²)
Sklepano (5 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníJiné

Soubory ke stažení