Zahrada na jižním svahu v Kralupech na Vltavou, Ev.č.: 00152

Popis

Nabízíme k prodeji zahradu o výměře 457 m2 nacházející se ve velmi dobře fungující kolonii Zahrádkářského svazu Skalka A, Kralupy nad Vltavou. Zahrada je mírně svažitá na jižně orientovaném pozemku, s výhledem na horizont města a údolí. Situována je na klidném místě kolonie.

Na zahradě je několik starších ovocných stromů doplněných nově vysazenými. Pro potěšení ze zahradničení lze obnovit nyní nevyužívané záhony ve spodní části pozemku. Zahrada je nyní využívána především k rekreaci, k níž slouží i původní chatka. Jedná se o dřevostavbu stáří 40-50 let o zastavěné ploše 18,5 m2, vystavěnou na betonovém základu, částečně podsklepenou, se skládkem a chemickou toaletou. Chatku lze rozšířit či vystavět novou o zastavěné ploše až 30 m2.

Objekt není napojen na vodovod (v kolonií není dostupný) ani k elektrické přípojce. Jižní orientace pozemku je však velmi vhodná pro umístění fotovoltaického panelu. K chatce je vyveden sezónní zdroj užitkové vody z vlastního vrtu v majetku svazu.

U příjezdu ke kolonii od ulice Ke Studánce je možností parkování, lze však zajet až k vlastnímu pozemku, dobře přístupnému dvěma příjezdy.

Lokalita kolonie je velmi dobře dostupná, pěší stezkou lze na nádraží Kralupy nad Vltavou dojít do 10 minut. Cesta do Prahy zabere vozem 20-30 minut.

Jaroslav Semerák

Kontaktujte makléře

Jaroslav Semerák

+420 605 492 230

[email protected]

info v RKvčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaKralupy nad Vltavou
OkresMělník
Plocha pozemku457 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
Počet objektů1
KomunikaceZpevněná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
TopeníLokální tuhá paliva

Soubory ke stažení