Prodej stavebního pozemku v Úvalech u Prahy, 812 m², Ev.č.: 00168

Popis

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme stavební pozemek v Úvalech u Prahy, konkrétně v atraktivní lokalitě Úvaly - Vinice. Pozemek vznikne v rámci rozvoje lokality Úvaly - Vinice, které se místně přezdívá "Úvalské Beverly Hills".

Jedná se o krásný rovinatý pozemek o rozloze 815 m2. Přístup z veřejné komunikace.
Pozemek bude připojen na inženýrské sítě, kolaudace pozemku je plánována na 4Q/2023.

Úvaly - Vinice je jedinečná nově vznikající část obce, která Vám nabízí klidné rodinné bydlení s perfektní dojezdovou vzdáleností do Prahy - 25 min vlakem na Masarykovo nádraží (vlak jezdí každých 30 min) nebo autem 20 min na metro Černý most. V obci najdete také veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde mateřská i základní škola, pošta, lékař, sportoviště, obchody i restaurace. Ideální pro milovníky přírody, v obci se nachází velké množství parků a vodních ploch a v okolí se nachází mnoho lesů a přírodních parků - Klánovický les, Škvorecká obora, Xaverovský háj..

Cena je 9053,- Kč/m2 + 447,- Kč/m2.

Investiční příspěvek na vybudování inženýrských sítí a příjezdové komunikace ve výši 447,- Kč/m2 je splatný po kolaudaci jednotlivých domů v souladu s uzavřenou Plánovací smlouvou mezi vlastníky pozemků a městem Úvaly a není zahrnut v ceně.

Ať už hledáte pozemek pro rodinné bydlení, na investici nebo jste jen milovníkem klidu a přírody, tak už dále hledat nemusíte - Váš vysněný pozemek jste právě našli!

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, tak se na mě neváhejte obrátit.
Pro více informací a osobní schůzku kontaktujte makléře.

Kateřina Minařík

Kontaktujte makléře

Kateřina Minařík

+420 773 647 476

[email protected]

rezervovánovčetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaÚvaly
OkresPraha-východ
Plocha pozemku812 m²
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus